Konturówki i gutty do zdobienia tkanin

Konturówki i gutty do zdobienia tkanin dedykowane są zarówno dla amatorów, którzy chcą stworzyć własne niepowtarzalne wzory na ubraniach, jak i profesjonalistów, którzy zdobieniem zajmują się zawodowo.

 

Konturówki i gutty dla profesjonalistów i amatorów

 

Gutty szczególnie polecane są do zdobienia jedwabiu oraz innych delikatnych tkanin a ich użycie zapobiega mieszaniu się na tkaninie poszczególnych nakładanych kolorów. Formuła oparta jest o wodę. Stosowane są często w zdobieniu metodą serti, która polega na malowaniu konturowym precyzyjnych wzorów.

 

Poza guttami oferujemy również szeroki wybór konturówek do tkanin. Dzięki cienkiej końcówce aplikatora nakładanie kolorów na tkaninę jest ułatwione i swoich sił w zdobieniu mogą spróbować osoby początkujące. Konturówki dostępne są w wielu kolorach. W asortymencie znaleźć można ciekawe odcienie o błyszczącym wykończeniu, barwy metaliczne a także efektowne konturówki puchnące, które po utrwaleniu zwiększają swoją objętość.

 

Współpracujemy z markami Pebeo i Decola, których wyroby znane są z wysokiej jakości i polecane są przez użytkowników jako trwałe i przyjazne w użyciu.

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie