Formy do odlewów artystycznych

Współczesna technika rzeźby w dużej mierze polega na przygotowywaniu wyrobów dzięki zastosowaniu odlewów. W ten sposób pozyskuje się najbardziej wymyślne kształty, które potem wzbogacają naszą przestrzeń architektoniczną, a także pełnią role czysto artystyczne.

 

Silikonowe formy do odlewów

 

Nasze formy do odlewów reprezentują różne kształty, wśród których każdy początkujący, a także wytrawny i rozsmakowany rzeźbiarz znajdzie coś dla siebie. Można więc zdecydować się na silikonowe formy do odlewów, które w praktyce są najwygodniejsze. Łatwo odchodzą od wszelkiego rodzaju zaschniętych materiałów i nie wymagają specjalnego czyszczenia. Z ich użyciem można stworzyć wiele rzeźb o wymyślnych kształtach, np. przypominających skrzydła motyla.

 

Dostępne są także formy do odlewów w kształcie medalionów, formy z dziedziny liternictwa, o motywach roślinnych oraz z bogatymi ornamentami. Praca rzeźbiarza przy użyciu tak profesjonalnych materiałów, jak nasze formy, staje się prawdziwą przyjemnością. Jest to absolutny "must have" każdej pracowni rzeźbiarskiej.

ProducenciDopisz się do newslettera a będziesz na bieżąco z super okazjami w naszym sklepie